Wypożyczalnia nart : Skiset - Front de neige
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset - Front de neige

Front de Neige
73700 Arc 2000
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Poniedziałek : 08:30-19:30
Wtorek-Czwartek : 09:00-19:00
Piątek : 09:00-19:30
Sobota : 09:00-19:30
Niedziela : 08:30-19:30
Używane języki
English Espagnol Français
  • Skiset - Front de neige 1
  • Skiset - Front de neige 2
  • Skiset - Front de neige 3
  • Skiset - Front de neige 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Arc 2000, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset - Front de neige doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Arc 2000.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Arc 2000! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset - Front de neige. Personel wypożyczalni Skiset - Front de neige to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset - Front de neige specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Arc 2000. Oferta wypożyczalni Skiset - Front de neige sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset - Front de neige. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset - Front de neige posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset - Front de neige, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Arc 2000.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu