Wynajem nart w stacji Les Arcs

Przyjedź na narty do stacji Les Arcs!

Dzięki swoim urozmaiconym terenom narciarskim: Les Arcs 1600, Les Arcs 1800, Les Arcs 1950, Les Arcs 2000, stacja narciarska Les Arcs przyciąga co roku miłośników jazdy na nartach w imponującym otoczeniu sprzyjającym wypoczynkowi.

Przyjedź na narty do stacji Les Arcs! Szusuj po trasach znanego na całym świecie terenu narciarskiego i w pełni skorzystaj z radości, jaką daje jazda w imponującym otoczeniu. Les Arcs to znana i ciesząca się wysoką renomą stacja narciarska, którą muszą zaliczyć wszyscy miłośnicy mocnych wrażeń pragnący zmierzyć się na zaśnieżonych stokach i przeżyć prawdziwe emocje. Ale bez paniki, jeżeli wolisz raczej spokojną jazdę: Stacja Les Arcs posiada wystarczająco dużo tras, aby zadowolić narciarzy o najróżniejszych gustach i na wszystkich poziomach. Dorośli i dzieci, doświadczeni narciarze jak i pełni motywacji amatorzy, miłośnicy snowboardu czy też narciarstwa biegowego: każdy może się wyszaleć w stacji Les Arcs!

Spróbuj jazdy na nartach lub na desce snowboardowej, na oszałamiającej czarnej trasie lub w zalesionym terenie dla nart klasycznych w stacji Les Arcs! W fantastycznym otoczeniu masywu górskiego stacja Les Arcs oferuje idealne warunki dla miłośników sportów zimowych pragnących skorzystać z maksymalnego zaśnieżenia w górach. Stacja Les Arcs cieszy się dużym i regularnym zaśnieżeniem zimą, gwarantując tym samym dostęp do tras narciarskich przez cały sezon. Zarówno w zakresie narciarstwa zjazdowego jak i biegowego początkujący narciarze mogą skorzystać z lekcji dostosowanych do swojego poziomu w renomowanej szkole narciarskiej stacji Les Arcs. Za to doświadczeni narciarze mogą bezpośrednio szusować na trasach terenu narciarskiego stacji Les Arcs. są one liczne i różnorodne i zapewniają fantastyczne wrażenia podczas jazdy! Les Arcs to jednocześnie stacja pełna życia i dynamiki, gdzie można spędzić przyjemnie czas po zdjęciu nart. Stacja Les Arcs posiada wszystko, co trzeba, aby zapewnić przyjemny pobyt: dobrze rozbudowana sieć transportu, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i liczne sklepy, restauracje, bary i dyskoteki, aby przyjemnie zakończyć dzień... stacja Les Arcs to beztroska jazda na nartach! Już teraz skorzystaj z wynajmu nart w stacji Les Arcs