Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje

Bliskość, firma Skiset stara się być jak najbliżej!

W pobliżu Twojego miejsca rezydencji w stacji narciarskiej zawsze można znaleźć wypożyczalnię Skiset.
Skiset to pierwsza sieć posiadająca ponad 800 wypożyczalni ze sprzętem górskim usytuowanych w 400 stacjach narciarskich.

Jakość

Firma Skiset zobowiązuje się wynajmować wyłącznie sprzęt wybrany spośród największych marek, w doskonałym stanie (regularna konserwacja: ostrzenie, smarowanie, suszenie i odpowiednie obchodzenie się z butami narciarskimi).

Bezpieczeństwo Twoje i dzieci

Firma Skiset zobowiązuje się wynajmować wyłącznie sprzęt poddawany kontroli: sprzęt podlega sprawdzeniu przez doświadczony personel na początku sezonu, a także po każdym wypożyczeniu.
Dopasowywanie wiązań jest wykonywane wyłącznie przez doświadczony personel wypożyczalni, którzy uwzględniają cechy fizyczne każdego klienta.
Firma Skiset zobowiązuje się zrobić wszystko, co możliwe, aby chronić dzieci: przy każdym wynajmie sprzętu dla dzieci (w kategoriach Mini Kid, Nadziej, Mistrz) proponujemy systematycznie kask znanej marki dla dzieci.

Wygoda

Oddanie do dyspozycji klientów i ich dzieci specjalnie wyposażonego miejsca wynajmu. Możliwość wymiany wynajętego sprzętu na inny, lepiej odpowiadający potrzebom klienta (wymiana możliwa bez dodatkowej opłaty w przypadku sprzętu tej samej kategorii). Przechowalnia na sprzęt w większości wypożyczalni.

Porada

Firma Skiset zobowiązuje się do zapewnienia miłej recepcji dostosowanej do potrzeb klienta, a także do zaproponowania mu sprzętu odpowiadającego jego poziomowi jazdy.


Celem uzyskania dodatkowych informacji na temat firmy Skiset:
O firmie Skiset   |   Informacje firmy Skiset   |   Firma Skiset w liczbach