Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Exclusif Residence VVF Rive Gauche
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Exclusif Residence VVF Rive Gauche

Plan Champs
73480 Val Cenis
Godziny
Tydzień : 08:45-12:00/13:30-18:00
Weekend : 08:30-12:00/13:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Exclusif Residence VVF Rive Gauche 1
  • Exclusif Residence VVF Rive Gauche 2
  • Exclusif Residence VVF Rive Gauche 3
  • Exclusif Residence VVF Rive Gauche 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Val Cenis, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Exclusif Residence VVF Rive Gauche doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Val Cenis.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Val Cenis! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Exclusif Residence VVF Rive Gauche. Personel wypożyczalni Exclusif Residence VVF Rive Gauche to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Exclusif Residence VVF Rive Gauche specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Val Cenis. Oferta wypożyczalni Exclusif Residence VVF Rive Gauche sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Exclusif Residence VVF Rive Gauche. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Exclusif Residence VVF Rive Gauche posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Exclusif Residence VVF Rive Gauche, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Val Cenis.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu