Wypożyczalnia nart : Dalcin Shop 1
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Dalcin Shop 1

Résidence le Critérium - Plan des Champs
73480 Lanslebourg Mont Cenis
Powierzchnia: Les Champs
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-19:00
Używane języki
Deutsch English Français Italiano
  • Dalcin Shop 1 1
  • Dalcin Shop 1 2
  • Dalcin Shop 1 3
  • Dalcin Shop 1 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Val Cenis, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Dalcin Shop 1 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Val Cenis.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Val Cenis! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Dalcin Shop 1. Personel wypożyczalni Dalcin Shop 1 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Dalcin Shop 1 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Val Cenis. Oferta wypożyczalni Dalcin Shop 1 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Dalcin Shop 1. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Dalcin Shop 1 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Dalcin Shop 1, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Val Cenis.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu