Wypożyczalnia nart : Skiset Lokaskis Terra Nova
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Lokaskis Terra Nova

Hôtel Terra Nova - BP 63
73210 La Plagne
Powierzchnia Plagne Centre/center
Godziny
Tydzień : 08:45-10:45/15:30-18:30
Weekend : 09:00-12:30/13:30-19:00
Używane języki
Deutsch English Français
  • Skiset Lokaskis Terra Nova 1
  • Skiset Lokaskis Terra Nova 2
  • Skiset Lokaskis Terra Nova 3
  • Skiset Lokaskis Terra Nova 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Plagne Centre, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Lokaskis Terra Nova doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Plagne Centre.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Plagne Centre! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Lokaskis Terra Nova. Personel wypożyczalni Skiset Lokaskis Terra Nova to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Lokaskis Terra Nova specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Plagne Centre. Oferta wypożyczalni Skiset Lokaskis Terra Nova sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Lokaskis Terra Nova. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Lokaskis Terra Nova posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Lokaskis Terra Nova, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Plagne Centre.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu