Wypożyczalnia nart : Allais Ski Le France SKISET
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Allais Ski Le France SKISET

Immeuble Le France - BP 63
73210 La Plagne
Powierzchnia Plagne Centre/center
Godziny
Tydzień : 08:30-12:00/15:00-18:30
Weekend : 08:30-18:30
Używane języki
English Français
  • Allais Ski Le France SKISET 1
  • Allais Ski Le France SKISET 2
  • Allais Ski Le France SKISET 3
  • Allais Ski Le France SKISET 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Plagne Centre, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Allais Ski Le France SKISET doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Plagne Centre.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Plagne Centre! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Allais Ski Le France SKISET. Personel wypożyczalni Allais Ski Le France SKISET to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Allais Ski Le France SKISET specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Plagne Centre. Oferta wypożyczalni Allais Ski Le France SKISET sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Allais Ski Le France SKISET. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Allais Ski Le France SKISET posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Allais Ski Le France SKISET, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Plagne Centre.

Ten wypożyczalnia stosuje to, co w technologii najlepsze: obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu