Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Scheiber Rosskarbahn Obergurgl
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Scheiber Rosskarbahn Obergurgl

Scheiber Sport Talstation Rosskarbahn
6456 Obergurgl
Godziny
Tydzień : 08:00-18:30
Weekend : 08:00-21:30
Używane języki
Deutsch English
  • Scheiber Rosskarbahn Obergurgl 1
  • Scheiber Rosskarbahn Obergurgl 2
  • Scheiber Rosskarbahn Obergurgl 3
  • Scheiber Rosskarbahn Obergurgl 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Obergurgl - Hochgurgl, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Scheiber Rosskarbahn Obergurgl doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Obergurgl - Hochgurgl.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Obergurgl - Hochgurgl! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Scheiber Rosskarbahn Obergurgl. Personel wypożyczalni Scheiber Rosskarbahn Obergurgl to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Scheiber Rosskarbahn Obergurgl specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Obergurgl - Hochgurgl. Oferta wypożyczalni Scheiber Rosskarbahn Obergurgl sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Scheiber Rosskarbahn Obergurgl. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Scheiber Rosskarbahn Obergurgl posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Scheiber Rosskarbahn Obergurgl, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Obergurgl - Hochgurgl.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu