Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Scheiber Festkoglbahn Obergurgl
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Scheiber Festkoglbahn Obergurgl

Scheiber Sport Talstation Festkoglbahn - Gurglers. 93A
6456 Obergurgl
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-18:00
Piątek : 08:00-18:30
Sobota : 08:00-21:30
Niedziela : 08:00-18:30
Używane języki
Deutsch English
  • Scheiber Festkoglbahn Obergurgl 1
  • Scheiber Festkoglbahn Obergurgl 2
  • Scheiber Festkoglbahn Obergurgl 3
  • Scheiber Festkoglbahn Obergurgl 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Obergurgl - Hochgurgl, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Scheiber Festkoglbahn Obergurgl doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Obergurgl - Hochgurgl.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Obergurgl - Hochgurgl! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Scheiber Festkoglbahn Obergurgl. Personel wypożyczalni Scheiber Festkoglbahn Obergurgl to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Scheiber Festkoglbahn Obergurgl specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Obergurgl - Hochgurgl. Oferta wypożyczalni Scheiber Festkoglbahn Obergurgl sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Scheiber Festkoglbahn Obergurgl. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Scheiber Festkoglbahn Obergurgl posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Scheiber Festkoglbahn Obergurgl, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Obergurgl - Hochgurgl.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu