Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Au Chalet du Guide - Obélisque
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Au Chalet du Guide - Obélisque

Hameau de l'Obélisque
05100 Montgenèvre
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 16:00-18:00
Używane języki
Deutsch English Français Italiano
  • Au Chalet du Guide - Obélisque 1
  • Au Chalet du Guide - Obélisque 2
  • Au Chalet du Guide - Obélisque 3
  • Au Chalet du Guide - Obélisque 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Montgenèvre, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Au Chalet du Guide - Obélisque doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Montgenèvre.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Montgenèvre! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Au Chalet du Guide - Obélisque. Personel wypożyczalni Au Chalet du Guide - Obélisque to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Au Chalet du Guide - Obélisque specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Montgenèvre. Oferta wypożyczalni Au Chalet du Guide - Obélisque sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Au Chalet du Guide - Obélisque. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Au Chalet du Guide - Obélisque posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Au Chalet du Guide - Obélisque, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Montgenèvre.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu