Gdzie będziesz jeździć na nartach?
Gwarancja otrzymania sprzętu przygotowanego przez zawodowców!
Zarezerwuj w serwisie internetowym
z -10 do -50%
Oferta dla rodzin!
5% zniżki od 4 dodatkowe packs.
Terminy Wynajmu :
W kolejnym kroku możesz wybrać odrębne terminy wypożyczenia sprzętu dla każdego narciarza. Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej. Siódmy dzień jest bezpłatny na miejscu, na prośbę złożoną w wypożyczalni
Wysokość nad poziomem morza
1860-2700 m
Narciarstwo zjazdowe
65 Km
Narciarstwo klasyczne
77 Km
Wyciągi narciarskie
27
Trasy zjazdowe
16224214

Wypożyczalnia nart Montgenèvre

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Montgenèvre gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Montgenèvre to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Montgenèvre oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Montgenèvre jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Montgenèvre, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Montgenèvre to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Montgenèvre. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Montgenèvre koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Montgenèvre, sprawdź inne ośrodki w Masywie Les Cerces. : ośrodek narciarski Valfréjus, ośrodek narciarski Valloire, ośrodek narciarski Valmeinier. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Wypożyczalnie w ośrodku
Astier Sports
Astier Sports
Powierzchnia : --
Adres : 529, route d'Italie
Au Chalet du Guide - Obélisque
Au Chalet du Guide - Obélisque
Powierzchnia : --
Adres : Hameau de l'Obélisque