Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Sport Manni II
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sport Manni II

Hauptstr. 220
6290 Mayrhofen
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-12:00/15:00-18:00
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Sport Manni II 1
  • Sport Manni II 2
  • Sport Manni II 3
  • Sport Manni II 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Mayrhofen im Zillertal, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Manni II doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Mayrhofen im Zillertal.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Mayrhofen im Zillertal! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Manni II. Personel wypożyczalni Sport Manni II to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Manni II specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Mayrhofen im Zillertal. Oferta wypożyczalni Sport Manni II sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Manni II. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Manni II posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Manni II, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Mayrhofen im Zillertal.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu