Wypożyczalnia nart : Manni Rental
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Manni Rental

Hauptstr. 443
6290 Mayrhofen
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-12:00/15:00-18:00
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Manni Rental 1
  • Manni Rental 2
  • Manni Rental 3
  • Manni Rental 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Mayrhofen im Zillertal, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Manni Rental doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Mayrhofen im Zillertal.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Mayrhofen im Zillertal! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Manni Rental. Personel wypożyczalni Manni Rental to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Manni Rental specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Mayrhofen im Zillertal. Oferta wypożyczalni Manni Rental sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Manni Rental. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Manni Rental posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Manni Rental, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Mayrhofen im Zillertal.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu