Wypożyczalnia nart : Aari Location Ski
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Aari Location Ski

1 Avenue Comet
31110 Luchon
Powierzchnia: Luchon
Godziny
Tydzień : 08:30-13:00/14:30-19:00
Weekend : 08:30-19:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Aari Location Ski 1
  • Aari Location Ski 2
  • Aari Location Ski 3
  • Aari Location Ski 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Luchon Superbagnères, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Aari Location Ski doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Luchon Superbagnères.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Luchon Superbagnères! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Aari Location Ski. Personel wypożyczalni Aari Location Ski to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Aari Location Ski specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Luchon Superbagnères. Oferta wypożyczalni Aari Location Ski sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Aari Location Ski. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Aari Location Ski posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Aari Location Ski, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Luchon Superbagnères.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu