Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Aari Location Ski II
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Aari Location Ski II

2 Allées d'Etigny
3110 Luchon
Powierzchnia: Luchon
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-13:00/15:00-19:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Aari Location Ski II 1
  • Aari Location Ski II 2
  • Aari Location Ski II 3
  • Aari Location Ski II 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Luchon Superbagnères, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Aari Location Ski II doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Luchon Superbagnères.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Luchon Superbagnères! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Aari Location Ski II. Personel wypożyczalni Aari Location Ski II to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Aari Location Ski II specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Luchon Superbagnères. Oferta wypożyczalni Aari Location Ski II sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Aari Location Ski II. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Aari Location Ski II posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Aari Location Ski II, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Luchon Superbagnères.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu