Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Marie Thé Sport - les Orres 1550
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Marie Thé Sport - les Orres 1550

Pramoutan
05200 Les Orres
Powierzchnia: Les Orres 1550
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-18:30
Piątek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Français Italiano
  • Marie Thé Sport - les Orres 1550 1
  • Marie Thé Sport - les Orres 1550 2
  • Marie Thé Sport - les Orres 1550 3
  • Marie Thé Sport - les Orres 1550 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Les Orres, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Marie Thé Sport - les Orres 1550 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Les Orres.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Les Orres! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Marie Thé Sport - les Orres 1550. Personel wypożyczalni Marie Thé Sport - les Orres 1550 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Marie Thé Sport - les Orres 1550 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Les Orres. Oferta wypożyczalni Marie Thé Sport - les Orres 1550 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Marie Thé Sport - les Orres 1550. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Marie Thé Sport - les Orres 1550 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Marie Thé Sport - les Orres 1550, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Les Orres.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu