Wypożyczalnia nart : Au planté de baton - les Orres 1800
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Au planté de baton - les Orres 1800

Bois Méan
Les Orres
Powierzchnia: Les Orres 1800
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Français Italiano
  • Au planté de baton - les Orres 1800 1
  • Au planté de baton - les Orres 1800 2
  • Au planté de baton - les Orres 1800 3
  • Au planté de baton - les Orres 1800 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Les Orres, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Au planté de baton - les Orres 1800 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Les Orres.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Les Orres! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Au planté de baton - les Orres 1800. Personel wypożyczalni Au planté de baton - les Orres 1800 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Au planté de baton - les Orres 1800 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Les Orres. Oferta wypożyczalni Au planté de baton - les Orres 1800 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Au planté de baton - les Orres 1800. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Au planté de baton - les Orres 1800 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Au planté de baton - les Orres 1800, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Les Orres.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu