Wypożyczalnia nart : Skiset Les Airelles
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Les Airelles

Résidence Belambra Les Airelles
73440 Les Ménuires
Powierzchnia Preyerand
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-12:30/16:00-18:30
Piątek : 08:30-12:30/16:00-19:00
Sobota : 08:30-19:00
Niedziela : 08:30-18:30
Używane języki
English Français
  • Skiset Les Airelles 1
  • Skiset Les Airelles 2
  • Skiset Les Airelles 3
  • Skiset Les Airelles 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Les Ménuires, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Les Airelles doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Les Ménuires.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Les Ménuires! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Les Airelles. Personel wypożyczalni Skiset Les Airelles to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Les Airelles specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Les Ménuires. Oferta wypożyczalni Skiset Les Airelles sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Les Airelles. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Les Airelles posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Les Airelles, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Les Ménuires.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu