Wypożyczalnia nart : Skiset - Bruyères Les Carlines
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset - Bruyères Les Carlines

Résidence Carlines 2A - Bruyères
73440 Les Ménuires
Powierzchnia Les BruyŠres
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Skiset - Bruyères Les Carlines 1
  • Skiset - Bruyères Les Carlines 2
  • Skiset - Bruyères Les Carlines 3
  • Skiset - Bruyères Les Carlines 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Les Ménuires, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset - Bruyères Les Carlines doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Les Ménuires.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Les Ménuires! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset - Bruyères Les Carlines. Personel wypożyczalni Skiset - Bruyères Les Carlines to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset - Bruyères Les Carlines specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Les Ménuires. Oferta wypożyczalni Skiset - Bruyères Les Carlines sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset - Bruyères Les Carlines. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset - Bruyères Les Carlines posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset - Bruyères Les Carlines, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Les Ménuires.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu