Wypożyczalnia nart : Skiset Résidence les Terrasses
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Résidence les Terrasses

Résid'Hôtel
73300 Le Corbier
Powierzchnia Centre/center
Godziny
Tydzień : 08:45-12:30/15:30-19:00
Weekend : 08:45-19:00
Używane języki
English Français
  • Skiset Résidence les Terrasses 1
  • Skiset Résidence les Terrasses 2
  • Skiset Résidence les Terrasses 3
  • Skiset Résidence les Terrasses 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Le Corbier, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Résidence les Terrasses doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Le Corbier.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Le Corbier! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Résidence les Terrasses. Personel wypożyczalni Skiset Résidence les Terrasses to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Résidence les Terrasses specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Le Corbier. Oferta wypożyczalni Skiset Résidence les Terrasses sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Résidence les Terrasses. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Résidence les Terrasses posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Résidence les Terrasses, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Le Corbier.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu