Wypożyczalnia nart : Noël Sports Centre Station
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Noël Sports Centre Station

Agena
73300 Le Corbier
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:45-19:00
Używane języki
English Français
  • Noël Sports Centre Station 1
  • Noël Sports Centre Station 2
  • Noël Sports Centre Station 3
  • Noël Sports Centre Station 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Le Corbier, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Noël Sports Centre Station doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Le Corbier.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Le Corbier! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Noël Sports Centre Station. Personel wypożyczalni Noël Sports Centre Station to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Noël Sports Centre Station specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Le Corbier. Oferta wypożyczalni Noël Sports Centre Station sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Noël Sports Centre Station. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Noël Sports Centre Station posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Noël Sports Centre Station, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Le Corbier.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu