Wypożyczalnia nart : Montaz Sport - Chambéry
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Montaz Sport - Chambéry

255 Rue Sébastien Charlety
73490 La Ravoire
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Tydzień : 09:00-12:00/14:00-19:00
Sobota : 09:00-19:00
Używane języki
English Français Italiano Russian
  • Montaz Sport - Chambéry 1
  • Montaz Sport - Chambéry 2
  • Montaz Sport - Chambéry 3
  • Montaz Sport - Chambéry 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji La Ravoire, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Montaz Sport - Chambéry doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji La Ravoire.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji La Ravoire! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Montaz Sport - Chambéry. Personel wypożyczalni Montaz Sport - Chambéry to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Montaz Sport - Chambéry specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji La Ravoire. Oferta wypożyczalni Montaz Sport - Chambéry sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Montaz Sport - Chambéry. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Montaz Sport - Chambéry posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Montaz Sport - Chambéry, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji La Ravoire.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu