Wysokość nad poziomem morza
285-423 m

Wypożyczalnia nart La Ravoire

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja La Ravoire gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! La Ravoire to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja La Ravoire oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji La Ravoire jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji La Ravoire, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. La Ravoire to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji La Ravoire. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji La Ravoire koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w La Ravoire, sprawdź inne ośrodki w Masywie Les Bauges. : ośrodek narciarski La Feclaz. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Montaz Sport - Chambéry
Montaz Sport - Chambéry
Powierzchnia : --
Adres : 255 Rue Sébastien Charlety