Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Ushuaïa Surf Shop
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Ushuaïa Surf Shop

222 boulevard Pic du Midi
65200 La Mongie
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Tydzień : 08:45-18:00
Weekend : 08:45-18:30
Używane języki
English Espagnol Français
  • Ushuaïa Surf Shop 1
  • Ushuaïa Surf Shop 2
  • Ushuaïa Surf Shop 3
  • Ushuaïa Surf Shop 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji La Mongie, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Ushuaïa Surf Shop doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji La Mongie.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji La Mongie! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Ushuaïa Surf Shop. Personel wypożyczalni Ushuaïa Surf Shop to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Ushuaïa Surf Shop specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji La Mongie. Oferta wypożyczalni Ushuaïa Surf Shop sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Ushuaïa Surf Shop. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Ushuaïa Surf Shop posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Ushuaïa Surf Shop, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji La Mongie.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu