Gdzie będziesz jeździć na nartach?
Gwarancja otrzymania sprzętu przygotowanego przez zawodowców!
Zarezerwuj w serwisie internetowym
z -10 do -50%
Oferta dla rodzin!
5% zniżki od 4 dodatkowe packs.
Terminy Wynajmu :
W kolejnym kroku możesz wybrać odrębne terminy wypożyczenia sprzętu dla każdego narciarza. Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej. Siódmy dzień jest bezpłatny na miejscu, na prośbę złożoną w wypożyczalni
Wysokość nad poziomem morza
1400-2500 m
Narciarstwo zjazdowe
100 Km
Wyciągi narciarskie
33
Trasy zjazdowe
2120235

Wypożyczalnia nart La Mongie

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja La Mongie gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! La Mongie to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja La Mongie oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji La Mongie jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji La Mongie, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. La Mongie to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji La Mongie. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji La Mongie koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w La Mongie, sprawdź inne ośrodki w Masywie Néouvielle. : ośrodek narciarski Bareges, ośrodek narciarski Cauterets, ośrodek narciarski Luz St Sauveur, ośrodek narciarski Saint Lary Soulan PLA D'ADET. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Wypożyczalnie w ośrodku
Aneto
Aneto
Powierzchnia : --
Adres : 125 route des cols Montée station
La Coume
La Coume
Powierzchnia : --
Adres : 54 avenue du Tourmalet
Skiset Yves Sport
Skiset Yves Sport
Powierzchnia : --
Adres : Galerie Commerciale - Résidence Hermine 1
Ushuaïa Surf Shop
Ushuaïa Surf Shop
Powierzchnia : --
Adres : 222 boulevard Pic du Midi