Wypożyczalnia nart : Element3 - Sport Noichl I
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Element3 - Sport Noichl I

Klostergasse 8
6370 Kitzbühel
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
Deutsch English Russian Swedish
  • Element3 - Sport Noichl I 1
  • Element3 - Sport Noichl I 2
  • Element3 - Sport Noichl I 3
  • Element3 - Sport Noichl I 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Kitzbühel, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Element3 - Sport Noichl I doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Kitzbühel.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Kitzbühel! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Element3 - Sport Noichl I. Personel wypożyczalni Element3 - Sport Noichl I to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Element3 - Sport Noichl I specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Kitzbühel. Oferta wypożyczalni Element3 - Sport Noichl I sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Element3 - Sport Noichl I. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Element3 - Sport Noichl I posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Element3 - Sport Noichl I, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Kitzbühel.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu