Wypożyczalnia nart : Element3 Skiverleih
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Element3 Skiverleih

Josef-Herold Strasse 20
6370 Kitzbühel
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
Deutsch English
  • Element3 Skiverleih 1
  • Element3 Skiverleih 2
  • Element3 Skiverleih 3
  • Element3 Skiverleih 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Kitzbühel, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Element3 Skiverleih doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Kitzbühel.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Kitzbühel! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Element3 Skiverleih. Personel wypożyczalni Element3 Skiverleih to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Element3 Skiverleih specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Kitzbühel. Oferta wypożyczalni Element3 Skiverleih sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Element3 Skiverleih. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Element3 Skiverleih posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Element3 Skiverleih, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Kitzbühel.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu