Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Morisset Sports 3
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Morisset Sports 3

Rond Point du Hameau
06420 Isola 2000
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-13:00/15:00-18:00
Piątek : 08:30-13:00/15:00-19:00
Weekend : 08:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Morisset Sports 3 1
  • Morisset Sports 3 2
  • Morisset Sports 3 3
  • Morisset Sports 3 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Isola 2000, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Morisset Sports 3 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Isola 2000.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Isola 2000! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Morisset Sports 3. Personel wypożyczalni Morisset Sports 3 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Morisset Sports 3 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Isola 2000. Oferta wypożyczalni Morisset Sports 3 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Morisset Sports 3. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Morisset Sports 3 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Morisset Sports 3, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Isola 2000.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu