Gdzie będziesz jeździć na nartach?
Gwarancja otrzymania sprzętu przygotowanego przez zawodowców!
Zarezerwuj w serwisie internetowym
z -10 do -50%
Oferta dla rodzin!
5% zniżki od 4 dodatkowe packs.
Terminy Wynajmu :
W kolejnym kroku możesz wybrać odrębne terminy wypożyczenia sprzętu dla każdego narciarza. Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej. Siódmy dzień jest bezpłatny na miejscu, na prośbę złożoną w wypożyczalni
Wysokość nad poziomem morza
1800-2610 m
Narciarstwo zjazdowe
120 Km
Wyciągi narciarskie
19
Trasy zjazdowe
721113

Wypożyczalnia nart Isola 2000

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Isola 2000 gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Isola 2000 to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Isola 2000 oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Isola 2000 jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Isola 2000, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Isola 2000 to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Isola 2000. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Isola 2000 koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Isola 2000, sprawdź inne ośrodki w Masywie Mercantour. : ośrodek narciarski Allos le Seignus, ośrodek narciarski Auron, ośrodek narciarski Valberg. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Wypożyczalnie w ośrodku
Morisset Sports 1
Morisset Sports 1
Powierzchnia : Galerie/Gallery
Adres : Le Tavels
Morisset Sports 2
Morisset Sports 2
Powierzchnia : Galerie/Gallery
Adres : St Pierre
Morisset Sports 3
Morisset Sports 3
Powierzchnia : Hameau
Adres : Rond Point du Hameau