Kiedy wybierasz się na narty?
Gwarancja otrzymania sprzętu przygotowanego przez zawodowców!
Zarezerwuj w serwisie internetowym do
-50%
Oferta dla rodzin!
5% zniżki od 4 dodatkowe packs.
Terminy Wynajmu :
W kolejnym kroku możesz wybrać odrębne terminy wypożyczenia sprzętu dla każdego narciarza. Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej. Siódmy dzień jest bezpłatny na miejscu, na prośbę złożoną w wypożyczalni

Wypożyczalnia nart Sport Stefan GmbH II

Filzmoos 235
5532 Filzmoos
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki :
Deutsch-DE English-EN
8h11h14h17h20h
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu

Masz rezerwację na noclegi w stacji Filzmoos, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Stefan GmbH II doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Filzmoos.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Filzmoos! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Stefan GmbH II. Personel wypożyczalni Sport Stefan GmbH II to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Stefan GmbH II specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Filzmoos. Oferta wypożyczalni Sport Stefan GmbH II sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Stefan GmbH II. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Stefan GmbH II posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Stefan GmbH II, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Filzmoos.

Inne wypożyczalnie w ośrodku narciarskim