Wypożyczalnia nart : Sport Stefan GmbH I
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sport Stefan GmbH I

Neuberg 39
5532 Filzmoos
Godziny
Tydzień : 08:30-18:00
Weekend : 08:30-20:00
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Sport Stefan GmbH I 1
  • Sport Stefan GmbH I 2
  • Sport Stefan GmbH I 3
  • Sport Stefan GmbH I 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Filzmoos, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Stefan GmbH I doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Filzmoos.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Filzmoos! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Stefan GmbH I. Personel wypożyczalni Sport Stefan GmbH I to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Stefan GmbH I specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Filzmoos. Oferta wypożyczalni Sport Stefan GmbH I sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Stefan GmbH I. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Stefan GmbH I posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Stefan GmbH I, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Filzmoos.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu