Wypożyczalnia nart : Skiset les Aiglons
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset les Aiglons

270 av de Courmayeur
74400 Chamonix Mont Blanc
Powierzchnia: La Mollard
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Skiset les Aiglons 1
  • Skiset les Aiglons 2
  • Skiset les Aiglons 3
  • Skiset les Aiglons 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Chamonix, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset les Aiglons doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Chamonix.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Chamonix! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset les Aiglons. Personel wypożyczalni Skiset les Aiglons to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset les Aiglons specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Chamonix. Oferta wypożyczalni Skiset les Aiglons sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset les Aiglons. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset les Aiglons posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset les Aiglons, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Chamonix.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu