Wypożyczalnia nart : Skiset Aiguille du Midi
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Aiguille du Midi

451 rue Lyret
74400 Chamonix Sud
Powierzchnia Le Lyret
Godziny
Tydzień : 08:30-12:30/15:30-19:00
Weekend : 08:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Skiset Aiguille du Midi 1
  • Skiset Aiguille du Midi 2
  • Skiset Aiguille du Midi 3
  • Skiset Aiguille du Midi 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Chamonix, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Aiguille du Midi doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Chamonix.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Chamonix! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Aiguille du Midi. Personel wypożyczalni Skiset Aiguille du Midi to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Aiguille du Midi specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Chamonix. Oferta wypożyczalni Skiset Aiguille du Midi sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Aiguille du Midi. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Aiguille du Midi posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Aiguille du Midi, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Chamonix.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu