Wypożyczalnia nart : Proshop Folie Douce Hôtel
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Proshop Folie Douce Hôtel

191 Avenue du Savoy
74400 Chamonix Mont Blanc
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-18:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Proshop Folie Douce Hôtel 1
  • Proshop Folie Douce Hôtel 2
  • Proshop Folie Douce Hôtel 3
  • Proshop Folie Douce Hôtel 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Chamonix, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Proshop Folie Douce Hôtel doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Chamonix.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Chamonix! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Proshop Folie Douce Hôtel. Personel wypożyczalni Proshop Folie Douce Hôtel to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Proshop Folie Douce Hôtel specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Chamonix. Oferta wypożyczalni Proshop Folie Douce Hôtel sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Proshop Folie Douce Hôtel. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Proshop Folie Douce Hôtel posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Proshop Folie Douce Hôtel, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Chamonix.

Ten wypożyczalnia stosuje to, co w technologii najlepsze: obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu