Wypożyczalnia nart Les mains dans la neige

Place du Mont Blanc, 65120 Esquieze-sere Luz St Sauveur
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-19:30
Używane języki :
English-EN Espagnol-ES Français-FR
8h11h14h17h20h
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu

Masz rezerwację na noclegi w stacji Luz St Sauveur, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Les mains dans la neige doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Luz St Sauveur.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Luz St Sauveur! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Les mains dans la neige. Personel wypożyczalni Les mains dans la neige to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Les mains dans la neige specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Luz St Sauveur. Oferta wypożyczalni Les mains dans la neige sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Les mains dans la neige. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Les mains dans la neige posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Les mains dans la neige, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Luz St Sauveur.

Wynajem w sklep Les mains dans la neige pozwala korzystać ze sprzętu w najlepszych cenach, więc nie czekaj dłużej!
Wszystkie informacje na temat stacji można znaleźć tutaj: Ośrodek narciarski Luz St Sauveur