Wysokość nad poziomem morza
1680-2500 m
Narciarstwo zjazdowe
60 Km
Narciarstwo klasyczne
5 Km
Wyciągi narciarskie
15
Trasy zjazdowe
34183

Wypożyczalnia nart Luz St Sauveur

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Luz St Sauveur gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Luz St Sauveur to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Luz St Sauveur oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Luz St Sauveur jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Luz St Sauveur, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Luz St Sauveur to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Luz St Sauveur. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Luz St Sauveur koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Luz St Sauveur, sprawdź inne ośrodki w Masywie Néouvielle. : ośrodek narciarski Bareges, ośrodek narciarski Cauterets, ośrodek narciarski La Mongie, ośrodek narciarski Saint Lary Soulan PLA D'ADET. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Les mains dans la neige
Les mains dans la neige
Powierzchnia : --
Adres : Place du Mont Blanc