Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Copos - Baqueira
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Copos - Baqueira

Edificio Nuñez y Navarro
25598 Baqueira
Godziny
Tydzień : 09:00-13:00/15:00-19:00
Weekend : 08:30-19:00
Używane języki
catalan English Espagnol Français
  • Copos - Baqueira 1
  • Copos - Baqueira 2
  • Copos - Baqueira 3
  • Copos - Baqueira 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Baqueira-Beret, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Copos - Baqueira doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Baqueira-Beret.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Baqueira-Beret! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Copos - Baqueira. Personel wypożyczalni Copos - Baqueira to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Copos - Baqueira specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Baqueira-Beret. Oferta wypożyczalni Copos - Baqueira sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Copos - Baqueira. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Copos - Baqueira posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Copos - Baqueira, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Baqueira-Beret.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu