Wypożyczalnia nart : Copos - Betren
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Copos - Betren

Apartamentos Elurra
25539 Betren
Godziny
Tydzień : 09:00-13:00/17:00-20:00
Weekend : 09:00-13:00/16:30-20:30
Używane języki
catalan English Espagnol Français
  • Copos - Betren 1
  • Copos - Betren 2
  • Copos - Betren 3
  • Copos - Betren 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Baqueira-Beret, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Copos - Betren doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Baqueira-Beret.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Baqueira-Beret! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Copos - Betren. Personel wypożyczalni Copos - Betren to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Copos - Betren specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Baqueira-Beret. Oferta wypożyczalni Copos - Betren sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Copos - Betren. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Copos - Betren posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Copos - Betren, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Baqueira-Beret.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu