Wypożyczalnia nart : Morel Sport Télécabine
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Morel Sport Télécabine

Gare du Télécabine
63610 Super Besse
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Poniedziałek-Piątek : 08:30-17:30
Sobota : 08:30-18:00
Niedziela : 08:30-17:30
Używane języki
Français
  • Morel Sport Télécabine 1
  • Morel Sport Télécabine 2
  • Morel Sport Télécabine 3
  • Morel Sport Télécabine 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Super Besse, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Morel Sport Télécabine doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Super Besse.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Super Besse! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Morel Sport Télécabine. Personel wypożyczalni Morel Sport Télécabine to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Morel Sport Télécabine specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Super Besse. Oferta wypożyczalni Morel Sport Télécabine sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Morel Sport Télécabine. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Morel Sport Télécabine posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Morel Sport Télécabine, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Super Besse.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu