Wypożyczalnia nart : Morel Sport Le Bois de la Reine
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Morel Sport Le Bois de la Reine

Avenue de Sancy
63610 Super Besse
Godziny
Poniedziałek : 08:30-12:30/13:30-18:00
środa-Niedziela : 08:30-12:30/13:30-18:00
Używane języki
Français
  • Morel Sport Le Bois de la Reine 1
  • Morel Sport Le Bois de la Reine 2
  • Morel Sport Le Bois de la Reine 3
  • Morel Sport Le Bois de la Reine 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Super Besse, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Morel Sport Le Bois de la Reine doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Super Besse.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Super Besse! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Morel Sport Le Bois de la Reine. Personel wypożyczalni Morel Sport Le Bois de la Reine to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Morel Sport Le Bois de la Reine specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Super Besse. Oferta wypożyczalni Morel Sport Le Bois de la Reine sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Morel Sport Le Bois de la Reine. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Morel Sport Le Bois de la Reine posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Morel Sport Le Bois de la Reine, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Super Besse.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu