Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Matterhorn Sp. 3 Neudorf
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Matterhorn Sp. 3 Neudorf

Steinmattstrasse 12
3920 Zermatt
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-12:00/14:00-19:00
Używane języki
Deutsch English Français Italiano
  • Matterhorn Sp. 3 Neudorf 1
  • Matterhorn Sp. 3 Neudorf 2
  • Matterhorn Sp. 3 Neudorf 3
  • Matterhorn Sp. 3 Neudorf 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Zermatt, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Matterhorn Sp. 3 Neudorf doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Zermatt.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Zermatt! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Matterhorn Sp. 3 Neudorf. Personel wypożyczalni Matterhorn Sp. 3 Neudorf to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Matterhorn Sp. 3 Neudorf specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Zermatt. Oferta wypożyczalni Matterhorn Sp. 3 Neudorf sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Matterhorn Sp. 3 Neudorf. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Matterhorn Sp. 3 Neudorf posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Matterhorn Sp. 3 Neudorf, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Zermatt.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu