Wypożyczalnia nart : Snow & Bike Factory
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Snow & Bike Factory

Zur Hoppecke 5, Willingen BackOffice ID 407529
30127 Hannover
Godziny
Tydzień : 09:00-17:00
Weekend : 09:00-17:30
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Snow & Bike Factory 1
  • Snow & Bike Factory 2
  • Snow & Bike Factory 3
  • Snow & Bike Factory 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Willingen, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Snow & Bike Factory doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Willingen.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Willingen! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Snow & Bike Factory. Personel wypożyczalni Snow & Bike Factory to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Snow & Bike Factory specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Willingen. Oferta wypożyczalni Snow & Bike Factory sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Snow & Bike Factory. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Snow & Bike Factory posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Snow & Bike Factory, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Willingen.