Wypożyczalnia nart : Ski-Stadl Wagrain
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Ski-Stadl Wagrain

Markt 57 a
5602 Wagrain
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
Deutsch Dansk English Nederlands
  • Ski-Stadl Wagrain 1
  • Ski-Stadl Wagrain 2
  • Ski-Stadl Wagrain 3
  • Ski-Stadl Wagrain 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Wagrain, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Ski-Stadl Wagrain doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Wagrain.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Wagrain! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Ski-Stadl Wagrain. Personel wypożyczalni Ski-Stadl Wagrain to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Ski-Stadl Wagrain specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Wagrain. Oferta wypożyczalni Ski-Stadl Wagrain sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Ski-Stadl Wagrain. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Ski-Stadl Wagrain posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Ski-Stadl Wagrain, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Wagrain.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu