Wypożyczalnia nart : Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno

Via Brennero 41
39049 Vipiteno (BZ)
Godziny
Tydzień : 09:00-12:00/13:00-17:00
Weekend : 09:00-12:00
Używane języki
English Italiano
  • Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno 1
  • Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno 2
  • Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno 3
  • Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Vipiteno, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Vipiteno.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Vipiteno! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno. Personel wypożyczalni Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Vipiteno. Oferta wypożyczalni Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skischool & Sportrent Sterzing-Vipiteno, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Vipiteno.