Wypożyczalnia nart : Sport's House Télécabine
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sport's House Télécabine

Rte des Layeux
1884 Villars
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-18:00
Używane języki
Deutsch English Français Italiano Nederlands
  • Sport's House Télécabine 1
  • Sport's House Télécabine 2
  • Sport's House Télécabine 3
  • Sport's House Télécabine 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Villars-sur-Ollon, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport's House Télécabine doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Villars-sur-Ollon.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Villars-sur-Ollon! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport's House Télécabine. Personel wypożyczalni Sport's House Télécabine to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport's House Télécabine specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Villars-sur-Ollon. Oferta wypożyczalni Sport's House Télécabine sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport's House Télécabine. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport's House Télécabine posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport's House Télécabine, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Villars-sur-Ollon.