Wypożyczalnia nart : Skiset Orée des Cimes
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Orée des Cimes

Résidence CGH Orée des Cîmes
73210 Peisey Nancroix
Powierzchnia: Les Aiguilles
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Skiset Orée des Cimes 1
  • Skiset Orée des Cimes 2
  • Skiset Orée des Cimes 3
  • Skiset Orée des Cimes 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Vallandry, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Orée des Cimes doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Vallandry.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Vallandry! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Orée des Cimes. Personel wypożyczalni Skiset Orée des Cimes to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Orée des Cimes specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Vallandry. Oferta wypożyczalni Skiset Orée des Cimes sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Orée des Cimes. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Orée des Cimes posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Orée des Cimes, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Vallandry.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu