Wypożyczalnia nart : Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge

Avenue Olympique
73150 Val d'Isère
Powierzchnia: Centre/center Village
Godziny
Tydzień : 08:30-18:30
Weekend : 08:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge 1
  • Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge 2
  • Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge 3
  • Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Val d'Isère, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Val d'Isère.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Val d'Isère! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge. Personel wypożyczalni Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Val d'Isère. Oferta wypożyczalni Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Pro Shop Killy Hotel Avenue Lodge, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Val d'Isère.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu