Wypożyczalnia nart : Hors Pistes Sports
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Hors Pistes Sports

Le Seignus
04260 Allos
Powierzchnia: Le Seignus
Godziny
Tydzień : 08:30-18:30
Weekend : 08:30-19:00
Używane języki
English Français Italiano
  • Hors Pistes Sports 1
  • Hors Pistes Sports 2
  • Hors Pistes Sports 3
  • Hors Pistes Sports 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Val d'Allos Le Seignus, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Hors Pistes Sports doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Val d'Allos Le Seignus.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Val d'Allos Le Seignus! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Hors Pistes Sports. Personel wypożyczalni Hors Pistes Sports to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Hors Pistes Sports specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Val d'Allos Le Seignus. Oferta wypożyczalni Hors Pistes Sports sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Hors Pistes Sports. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Hors Pistes Sports posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Hors Pistes Sports, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Val d'Allos Le Seignus.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu