Wypożyczalnia nart : Tuxer Sporthaus
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Tuxer Sporthaus

Lanersbach 455
6293 Tux
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-12:00/14:00-18:00
Używane języki
Deutsch English
  • Tuxer Sporthaus 1
  • Tuxer Sporthaus 2
  • Tuxer Sporthaus 3
  • Tuxer Sporthaus 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Tux, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Tuxer Sporthaus doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Tux.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Tux! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Tuxer Sporthaus. Personel wypożyczalni Tuxer Sporthaus to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Tuxer Sporthaus specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Tux. Oferta wypożyczalni Tuxer Sporthaus sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Tuxer Sporthaus. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Tuxer Sporthaus posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Tuxer Sporthaus, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Tux.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu