Wypożyczalnia nart : Noleggio sci Torgnon
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Noleggio sci Torgnon

Fraz Mongnod 280
11020 Torgnon AO
Godziny
Tydzień : 08:00-17:30
Weekend : 08:00-18:30
Używane języki
English Français Italiano
  • Noleggio sci Torgnon 1
  • Noleggio sci Torgnon 2
  • Noleggio sci Torgnon 3
  • Noleggio sci Torgnon 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Torgnon, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Noleggio sci Torgnon doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Torgnon.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Torgnon! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Noleggio sci Torgnon. Personel wypożyczalni Noleggio sci Torgnon to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Noleggio sci Torgnon specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Torgnon. Oferta wypożyczalni Noleggio sci Torgnon sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Noleggio sci Torgnon. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Noleggio sci Torgnon posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Noleggio sci Torgnon, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Torgnon.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu